Windows İşletim Sistemi Çeşitleri

Format Cd/DvD ve USB oluşturmak veya sanal makina kurduğumuzda gerekli işletim sistemi (.iso) uzantılı işletim sistemleridir. Bunlar Windows10 ve çeşitleri Windows Xp-7-8 Vb bir çok işletim sistemi vardır.

 

Çeşitli işletim sistemlerinin içerisinde en çok kullanılan dört tanesini iso biçiminde forumumuz’da sıraladık dilerseniz buraya tıklayarak forum sitemizin işletim sistemleri kısmına gidebilir ve indirebilirsiniz. Kullanacağınız işletim sistemini seçip .iso dosyasını sitemiz üzerinden elde ettikten sonra CD-DVD veya Usb aracılığıyla kendi bilgisayarınıza rahatlıkla format atabiliriz.Sanal Makina kuracaksak daha basit bir şekilde sanal makina’nın DVD kısmından .iso uzantılı işletim sistemimizi seçerek format işlemini başlatabiliriz.

Bilmeyenler için Format CD-DVD nasıl oluşturabiliriz. CD-Burner aracılığıyla basit bir şekilde dilediğiniz işletim sisteminizi boş bir CD-DVD ye yazabilirsiniz.Takıldığınız veya farklı bir sorununuz varsa forum sitemizden gerek bize gerek forum kullanıcılarına sorabilirsiniz.

CD-BURNER 32x İndirmek için buraya tıklayınız

CD-BURNER 64x İndirmek için buraya tıklayınız