Kablosuz Kulaklık Önerilerimiz

Müzik dinlerken rahat hareket etmek isteyen kişiler için en iyi kablosuz kulaklıklara sizin için araştırdık ve listeledik..

Plantronics BackBeat Fit 2100 Bluetooth Kulaklık

Bu kulaklık sizi koşu yaparken güvende tutmak için çevresel gürültüye izin verir ve diğer kulaklıklara göre bir tık daha az ses çıkartır.. BackBeat Fit 2100 kulakiçi kulaklıkları, sağlam, rahat konforlu ve suya ve tere dayanıklıdır ve yedi artı saat pil ömrüne sahip olma özellikleriyle dikkat çekiyor.Sık sık dışarıda koşuyorsanız (bir koşu bandında olduğu gibi), rahatça yerinde durmakla kalmayan insanlardansanız, tere dayanıklı ve kullanımı kolay, aynı zamanda çevrenizi duyabilmenizi sağlayan bu kulaklıklara ihtiyacınız vardır. arabalardan trafikten ve diğer tehlikelerden korunmanız için tasarlanmıştır..Pil ömrü: 7 saat

Jabra Elite 65t Kablosuz Kulaklık

Konforlu, harika bir ses, telefon görüşmeleri için harika ve ihtiyacınız olan tüm kontrollerle donatılmış Elite 65t, geleneksel Bluetooth kulaklıklardan tavsiye edeceğimiz ikinci gerçek kablosuz kulaklık setidir. Bluetooth kulaklıklar hafif, taşınabilir ve göze çarpmayan şekilde üretilmiştir. Torbaya tıkabilecekleri ve dolaşmış tellerle uğraşmak istemeyen kişiler için harika bir üründür.Jabra Elite 65T .Ses kalitesi kulağa çok hoş gelir, rahatlar ve kullanımı çok kolaydır, hem ses seviyesi hem de parça kontrolleri sunuyorlar. Dört mikrofon alıcısı, sesinizi telefon görüşmeleri sırasında çok net bir şekilde bozmadan tutmak için çalışır. Elite 65t kulaklıkları dış gürültünün çoğunu engellese de, saydamlık modlarına sahiptir, böylece çevrenizi duymayı tercih edebilirsiniz.

iPiPOO IL95BL Mıknatıslı Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Alüminyum bi kasayla gelen mıknatıslı kablosuz kulaklık, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Bluetooth 4.2 desteğine sahip olan iPiPOO IL95L, TPE cinsinde bir kabloyla geliyor. 6 saat konuşma ve 4 saat müzik dinleme özelliği bulunan kulaklığın bir de HD mikrofonu olduğunu hatırlatalım.

Xiaomi Sports Mini Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Kulaktan düşmeyen tasarımı sayesinde sporcuların vazgeçilmezi olan Xiaomi Sports Mini Kablosuz kulaklık, aynı anda iki cihazla eşleştiği gibi tek şarj ile 7 saat gibi, bu boyuttaki kablosuz kulaklıklardan beklenmeyen özelliklere sahiptir. 80 mAh’lik bataryası sayesinde bu kadar uzun süre dayanabilen Xiaomi kulaklık, yağmur, ter gibi basit sıvı temaslarına karşı IPX4 sertifikasına sahiptir.

QCY QY19 Kablosuz Bluetooth Spor Kulaklık

5 – 6 saat kesintisiz müzik dinleme olanağı sunan kablosuz kulaklık, 74 mAh’lik bir bataryaya sahip. Su sıçramaları, yağmur gibi sıvı temaslarına dayanıklı olan kablosuz kulaklık, havuz, deniz gibi su kütleleri içinde işlevselliğini yitiriyor. CVC6.0 gürültü azaltma özelliğine de sahip olan kulaklık, spor ve günlük kullanımlar için uygundur.

Skullcandy Ink’d Wireless Bluetooh Kulaklık

Hafif ve rahat, Skullcandy Ink’d Bluetooth kulaklık başlıkları en büyük kulak kanallarına sığacak ve suya tere dayanıklı olacaktır. Fiyatı çok uygundur.

 Kulaklığınızı çok sık kaybediyorsanız, kendiniz için yedek bir kulaklık istemek veya sağlam bir bütçeye sahip olmanız gerekir, fiyatı diğer seçeneklere göre gerçekten uygun. Hafif Skullcandy Ink’d Bluetooth kulaklık cepte taşınabilir. Bu fiyat aralığındaki diğer kulaklıklardan çok daha iyi ses veriyorlar.

Kontrollerin hissedilmesi kolay ve kablolar dolanacak kadar uzun değil ( veya hareketi engelleyecek kadar kısa değil ). Pil ömrü: 8 saat Garanti