En Çok Oynanan Online Oyunlar

Online oyunlar son yıllarda çok ilgi görmeye başladı bu ilgiye karşılıkta oyun kurucuları’da bunu fırsata çevirip var olan oyunları güncelleyip daha’da güzelleştiriyorlar peki bu oyunların hepsi oynanır mı ? Elbetteki bu sizin vereceğiniz bir karar fakat dışarıdan bakarsak en çok oynanan sevilen tercih edilen bazı oyunları sizin için ele aldık kendi dilimizce yorumladığımız oyun listesi aşağıdadır.Umarız sizin zevk alanınıza uygun oyunları listeleyebilmişizdir.

2019 Yılında en çok tercih edilen oyun listesi:

1. League of Legends (LOL)

Son yıllarda benimsenmiş strateji oyunu olan çoğunlukla tercih edilen bir oyun olan lol listemizin 1. sırasında yer alıyor.

2. Zula Online

Türk yapımı olan Zula Online gerçekten fps oyunu olarak gerçekten tercih edilebilecek bir oyun grafik olarak çok yeterli olmasa da oyunun vermiş olduğu zevk yeterli olabiliyor oynayıp oynamamak sizin tercihiniz.

3. PlayerUnknown’s Battlegrounds (Pubg)

Telefonda silah oyununu başlatan oyun diyebiliriz herhalde 🙂 bilgisayar oyunu olarak zaman zaman eksiklikleri olduğunu akıla getiren bu oyun çoğu kişiyi tatmin ederek gerek telefon gerek bilgisayar başından kaldırmıyor.

4. Metin2

Eski olsada online gücünü korumaya çalışan metin2 ye veriyoruz eskilerin efsanesi olan metin2 görsel olarak çoğu kişiyi tatmin etmesede oyuncu kitlesi için bu problem olmuyor ve yenilikler yaparak konumunu korumaya çalışıyor.

5. Hounds The Last Hope

Online oyunlarda fazla bilinmeyen hak ettiği oyuncu kapasitesine ulaşamamış bir oyun eski adıyla s2 online diyebiliriz bu oyun hem pvp hem epvp olarak oyuncularını tatmin edebiliyor grafik olarakta gelişmiş bu oyunun hak ettiği yere gelememesinin sebebi bizim gözümüzde oyun kurucuları veya yöneticilerinden kaynaklanmaktadır 🙂