En Çok Oynanan Offline Oyunlar

Offline oyunlar son yıllarda ilgi görmese’de eskiden olduğu gibi vermiş oldukları zevkler online oyunlara göre farklı strese girmeden oyun keyfi sürmek isteyenlerin bir hayli dikkatini çekiyor aynı zamanda oyuncuların dikkat ettiği diğer konu ise oyunun senaryosu tabi ki biz sizler için çok tercih edilen oyunları listeledik oynar mısınız oynamaz mısınız bu sizin vereceğiniz bir karar fakat dışarıdan bakarsak en çok oynanan sevilen tercih edilen bazı oyunları sizin için ele aldık kendi dilimizce yorumladığımız oyun listesi aşağıdadır.Umarız sizin zevk alanınıza uygun oyunları listeleyebilmişizdir.

2019 Yılında en çok tercih edilen oyun listesi:

1. Age Of Empires III

Eski yıllarda yapılmış olmasına rağmen strateji oyunu olarak gerçekten gelişmiş bir oyundur.Yakın zamanda Age Of Empires IV henüz tarih vermese’de çıkarmış olduğu fragmanıyla bile adıyla görselliğiyle adından söz ettireceği benziyor tarih belirlenirse sitemiz güncellenecek’dir takipte kalınız.

2. Call Of Duty Black Ops III

Oyun yeni senaryo içerisine girmiş eski senaryolarını es geçmiş büyük bir adım atmış oynayıp denenmeli birinci şahıs nişancı oyunu olarak kendini kanıtlamış bir oyundur.

3. Max Payne 3

Çoğu kişi bilmesede max payne 2 efsane oyunların içerisindedir max payne 3 de aynı tadı vermiş mi tartışılır ama hakkı yenilemez bir efsanedir tavsiyelerimiz arasındadır.

4. Age Of Mythology

Evet 4. sıramızda yine bir strateji oyunu var Age of empires 3 dikkatinizi çektiyse bu oyunda bir alternatif olarak size istediğiniz zevki vericektir.

5. Hitman 2

Hitman oyun serisi gerçekten tutkulu bir şekilde oynayacağınız 3. şahıs kamerasına sahip bir diğer oyun eğer suikast tipinde oyun seviyorsanız Max payne 3 den sonra bu oyun’da ilginizi çekecektir tavsiye ettiğimiz diğer bir oyunda Hitman 2 (Tüm Serisi)